| Több

NASCAR The Great American Getaway 400 eredménye

2024. július 15. 14:17   |   Autoblog
címkék:

Ryan Blaney megszerezte szezonbeli második győzelmét a 2024-es NASCAR-kupasorozatban.

A NASCAR a múlt hétvégén visszatért az ovális versenyekhez, miután legutóbb Chicago utcáin járt.

Miután csúszkált és csúszkált a nedves Chicagóban, Alex Bowman volt az, aki végül megszerezte a győzelmet, és biztosította a helyét a rájátszásban.

Ezen a héten a NASCAR a pennsylvaniai Pocono Raceway-en 160 kört tesz meg a pályán a The Great American Getaway 400 versenyen.

A 160 kör teljesítése után Ryan Blaney volt az, aki megszerezte a szezonbeli második győzelmét. Mögötte közvetlenül Hamlin és Bowman végzett a második illetve harmadik helyen.

Az első öt helyezettet William Byron és Joey Logano zárta. Az első tízben Tyler Reddick, Brad Keselowski, Martin Truex Jr, Chase Elliott és Bubba Wallace zárta a sort.

A futam nyitó szakaszát Martin Truex Jr. nyerte, aki ezzel tíz extra szakaszpontot szerzett. A második szakaszt Denny Hamlin nyerte, aki szintén tíz extra szakaszpontot kapott a szakaszgyőzelméért.

Borítókép: nascar.com

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 50.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)